Drezno z noclegiem.

Słynące z bogatych kolekcji sztuki, nadrzecznych krajobrazów i barokowej architektury Drezno to obowiązkowy punkt każdej wycieczki do Europy. Oto kilka najciekawszych miejsc z całego mnóstwa atrakcji miasta, które serdecznie polecamy:

 1. Semperoper
  Renesansowa architektura i ozdobne wnętrza  wspaniałego gmachu opery i sali koncertowej, to coś co trzeba zobaczyć na własne oczy, na pewno się nie rozczarujesz.
 2. Kościół Marii Panny w Dreźnie
  Wspaniałe wnętrze kopuły i zabytkowa konstrukcja kościoła to uczta dla oczu. A z położonej na wysokości 67m platformy widokowej można podziwiać widoki na całe miasto.
 3. Zamek Pillnitz
  Cofnij się w czasie i spędź popołudnie na dworze Saksonii w zabytkowym otoczeniu.
 4. Most Blaues Wunder
  To architektoniczne cudo owiane miejskimi legendami i historią z II wojny światowej, to trzeba zobaczyć
 5. Zamek w Dreźnie
  To jeden z najstarszych budynków w Dreźnie. Jako dawna rezydencja królów łącząca architekturę barokową i neorenesansową, jest naprawdę fascynującym miejscem wycieczki.
 6. Bazylika Świętego Krzyża
  Jest to największy budynek kościelny w Saksonii, można tu posłuchać chóru chłopięcego i innych koncertów, a sam budynek robi niesamowite wrażenie.

Dodatkowo mnóstwo innych wspaniałych miejsc, które możecie zobaczyć z nami.

Cena już od 261 zł / osobę 

W tej cenie proponujemy:

Możecie również liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu przewodnika który odkryję z Wami najciekawsze miejsca. Zorganizujemy Wam również nocleg oraz posiłek tak aby Wasza wycieczka była dla Was niezapomnianym wrażeniem.

Jeśli nasza propozycja nie spełnia Waszych oczekiwań, zadzwoń lub napisz, a podejdziemy indywidualnie do Waszych potrzeb.