Czeska Praga.

Stolica naszych południowych sąsiadów przyciąga każdego roku tłumy turystów, dlatego nie mogło  zabraknąć jej w naszej ofercie. Zabytki jakie można tutaj zobaczyć uważane są za jedne z najpiękniejszych w Europie.

  1. W mieście znajduje się przede wszystkim mnóstwo mostów, świątyń oraz niewątpliwie najciekawsza dzielnica Hradczany w której zobaczymy min. siedzibę czeskiego prezydenta od 1918 czyli Zamek Królewski uznany według księgi rekordów Guinnessa za największy kompleks zamkowy na Świecie rozciąga się na ok 45 hektarach, składa się z kilku kościołów (Katedra św. Wita) , pałaców (Belweder królowej Anny).oraz wielu uliczek i wież.
  2. Most Karola uznawany na Świecie za najbardziej charakterystyczne miejsce w Pradze, ma ponad 500m długości, położony jest na rzece Wełtawie i łączy on dwie główne dzielnice Pragi.
  3. Nie można pominąć również zabytkowych ośrodków kultury jak np. zbudowany w stylu renesansowym Teatr Narodowy, którego zwie się również „ Almą Mater czeskiej opery” a także słynna ścianę Johana Lennona obficie wymalowaną grafitti inspirowanymi muzyką „The Beatles”
  4. Niewątpliwie kucha czeska znana jest z knedli podawanych najczęściej z mięsnym gulaszem, smażony ser czy czeska golonka znane są na całym świeci. 🙂

cenie już od 192 zł / osobę.

W tej cenie proponujemy:

Możecie również liczyć na naszą pomoc w znalezieniu przewodnika licencjonowanego który pokaże wam serce Pragi, polecimy restaurację gdzie skosztujecie te czeskie specjały.

Jeśli masz jakieś inne pytani lub nasza oferta nie spełnia Waszych oczekiwań zadzwońcie lub napiszcie a my zorganizujemy wyjazd tak aby spełniał Wasze oczekiwania.