Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz – Birkenau

Obóz Auschwitz stał się dla świata symbolem terroru, ludobójstwa i Szoa. Utworzony został przez Niemców w połowie 1940 r. na przedmieściach Oświęcimia, włączonego przez nazistów do Trzeciej Rzeszy. Miejsce Pamięci i muzeum Auschwitz-Birkenau to jedno z tych miejsc, które chociaż raz w życiu każdy powinien zobaczyć.

Kopalnia Soli „Wieliczka”

Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich, rocznie odwiedzany przez ponad milion turystów z całego świata. To także zabytek klasy światowej, wpisany jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Kraków zwiedzanie i nocleg.

Kraków to miasto które powinieneś zwiedzić i przespacerować się przynajmniej po centrum oraz Kazimierzu. Rynek Główny podbija serca zwiedzających klimatyczne uliczki, dorożki. A Wzgórze Wawelskie prezentuje się pięknie niezależnie od pory roku i pogody oraz dalej możliwość podziwiania panoramę Wisły i współczesnego Karakowa.

Cena już od 297 zł / osobę

W tej cenie oferujemy:

Na Waszą prośbę chętnie pomożemy w załatwieniu biletów wstępu do Muzeum oraz Kopalni, możemy wynająć przewodnika z edukatorem w języku obcym (zalecane przy Auschwitz ), załatwimy nocleg w Krakowie oraz zadbany o smaczny posiłek.

Jeśli mino wszystko nasza oferta nie spełnia Waszych oczekiwań zadzwońcie lub napiszcie do nas a my zajmiemy się Waszą ofertą indywidualnie.