Sobota, 02 Marzec 2024 r. ,   Henryki, Heleny

Skup Aut Wrocław

   4

Jeżeli chcesz szybko i korzystnie sprzedać używane auto, to właśnie znalazłeś najlepszego nabywcę! Od 2008 roku zajmujemy się skupem samochodów na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Skupujemy auta wszystkich marek, w dowolnym stanie technicznym. Dojazd do klienta i odbiór pojazdu własnym transportem gratis. Gwarantujemy rzetelną, uczciwą wycenę, bez sztucznego zaniżania wartości pojazdu.

Wszelkie dokumenty potrzebne do finalizacji transakcji nasi specjaliści przygotowują na miejscu u klienta. Załatwiamy także pozostałe formalności, jak wyrejestrowanie złomowanego samochodu, rejestracja na nowego właściciela, nowe OC itp. Należność sprzedający otrzymuje od razu w gotówce do ręki, lub gdy woli takie rozwiązanie, przelewem natychmiastowym na konto. Podsumowując - minimum formalności, maksymalna cena. I setki zadowolonych klientów!

Skup Aut Wrocław – Nasze Atuty

Bezpłatna wycena

Bezpłatna, rzetelna i szybka wycena. Oferujemy najwyższe ceny na rynku. Wstępną propozycję uzyskasz już przez telefon lub e-mail. W ustalonym terminie nasi specjaliści dojadą na miejsce, przeprowadzą oględziny pojazdu i zaproponują cenę. Bez sztucznego zaniżania jego wartości. Możesz ją przyjąć lub nie, odrzucenie oferty nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Dojazd i odbiór gratis

Dojazd do Klienta, bez względu na to, cz transakcja zostanie sfinalizowana czy nie, jest zawsze bezpłatny. Zakupiony samochód odbieramy własnym transportem za który Klient także nie ponosi żadnych kosztów.

Minimum formalności

Załatwiamy wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu. Wszelkie dokumenty nasi specjaliści przygotują na miejscu, wystarczy je tylko podpisać. Załatwiamy także pozostałe formalności, jak wyrejestrowanie złomowanego samochodu, rejestracja na nowego właściciela, nowe OC itp.

Gotówka do ręki

Należność za zakupione auto wypłacamy sprzedającemu natychmiast w gotówce do ręki. Gdy klient woli takie rozwiązanie, przelewamy należność na konto przelewem błyskawicznym.

Kupię każde auto Wrocław – jakie samochody skupujemy

Samochody sprawne

Skupujemy sprawne technicznie auta używane wszystkich marek na terenie Wrocławia, jak i całego województwa dolnośląskiego. Roczniki 2000 i młodsze. Szybka, atrakcyjna wycena, minimum formalności dla sprzedającego.

Samochody uszkodzone

Prowadzimy skup samochodów uszkodzonych, niesprawnych mechanicznie, na terenie Wrocławia i jego okolic, do 30 km od miasta. Kupimy każde uszkodzone auto niezależnie od jego marki, przebiegu oraz rodzaju i skali uszkodzeń. Roczniki 2005 i nowsze. Oferujemy zawsze najlepsze ceny.

Samochody powypadkowe

Skupujemy auta powypadkowe, po kolizjach drogowych, rozbite. Gotówka zamiast kłopotów z naprawą. Roczniki do 2005 skupujemy na terenie Wrocławia i jego najbliższych okolic (do 20 km od miasta), młodsze samochody powypadkowe na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Auta do złomowania

Prowadzimy skup aut do złomowania na terenie Wrocławia i okolic w promieniu 30 km od miasta. Kupimy samochody do złomowania osobowe, ciężarowe, dostawcze, specjalne. Wszystkie roczniki i marki. Oferujemy zawsze najlepsze ceny, załatwiamy wszelkie formalności.

Skup aut Wrocław i okolice

Skup samochodów Wrocław

Wrocław to podstawowy obszar naszej działalności, skupujemy auta z terenu całego miasta. Jesteśmy zainteresowani kupnem auta używanego, powypadkowego, niesprawnego i uszkodzonego oraz samochodu do złomowania i kasacji z każdej dzielnicy Wrocławia. Wstępna wycena już przez telefon. Jeżeli mieszkasz w dzielnicy Fabryczna, Psie Pole, Krzyki, Śródmieście czy Stare Miasto i chcesz sprzedać korzystnie samochód zadzwoń. Otrzymasz najlepszą cenę przy minimum formalności.

Skup samochodów Oleśnica

Jeżeli mieszkasz w Oleśnicy, mieście położonym 30 km na wschód od Wrocławia i chcesz sprzedać używany samochód, koniecznie zadzwoń lub skontaktuj się mailowo. Skupujemy auta używane z terenu Oleśnicy i jej najbliższych okolic. U nas uzyskasz najkorzystniejszą cenę i gotówkę do ręki. Minimum formalności – całą „papierologię” załatwimy za Ciebie. Dojazd i odbiór własnym transportem gratis.

Skup aut Oława

Chcesz korzystnie sprzedać używane auto i mieszkasz w Oławie? Dobrze trafiłeś, odległość 27 km z Wrocławia do Oławy nie stanowi dla nas problemu i skupujemy samochody w Oławie i jej najbliższej okolicy. Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta. Darmowy jest też odbiór kupionego auta. Zadzwoń i ustal wygodny dla siebie termin, a nasza ekipa przyjedzie, przeprowadzi wycenę, zaproponuje atrakcyjną cenę. Wypłata gotówki do ręki, wszelkie formalności bierzemy na siebie.

Skup aut Trzebnica

Wszystkich mieszkańców Trzebnicy chcących korzystnie sprzedać używany samochód zapraszamy do kontaktu. Wstępna wycena już przez telefon, szczegółowa na miejscu w Trzebnicy. Oferujemy najlepsze ceny przy minimum formalności. Gotówka do ręki lub przelew błyskawiczny na konto sprzedającego. Dojazd do klienta, wycena i odbiór zakupionego auta własnym transportem gratis.

Skup aut Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie to także teren działania naszej firmy. Skupujemy tu wszystkie auta. Zapewniamy najwyższe ceny przy zerowych dla sprzedającego formalnościach. Jeżeli mieszkasz w Obornikach Śląskich i chcesz sprzedać korzystnie używany samochód zadzwoń koniecznie. Wstępną wycenę uzyskasz już przez telefon. Dojazd do Obornik Śląskich i odbiór kupionego auta gratis. Gotówka do ręki lub przelew błyskawiczny na konto sprzedającego.

Skup aut Kąty Wrocławskie

Mieszkasz w Katach Wrocławskich i chcesz sprzedać korzystnie używane auto? Nie możesz znaleźć odpowiedniego kupca? Zadzwoń do nas! Skupujemy w Katach Wrocławskich samochody używane wszystkich marek, bez względu na ich stan techniczny. Oferujemy najwyższe ceny na rynku. Zapewniamy bezpłatną wycenę, darmowy dojazd i odbiór zakupionego pojazdu. Szybko, korzystnie i bez zbędnych formalności.

Skup aut Brzeg Dolny

Mimo znacznej odległości dzielącej Brzeg Dolny od Wrocławia (37 km) nasza firma prowadzi tam skup aut używanych. Wszystkich mieszkańców Brzegu Dolnego i okolic chcących sprzedać za dobrą cenę używany samochód zapraszamy do kontaktu. Oferujemy najwyższe ceny, minimum formalności i gotówkę do ręki. Wstępną wycenę zainteresowani otrzymają już telefonicznie. Szczegółowa wycena i finalizacja transakcji na miejscu, u klienta w Brzegu Dolnym. Dojazd do Brzegu Dolnego i odbiór auta bezpłatne.

Pytania i odpowiedzi

Gdzie sprzedać auto Wrocław?

Wrocław oferuje wiele miejsc, gdzie możesz sprzedać samochód. Możesz np. oddać auto do jednego z wielu działających w mieście komisów samochodowych. Jeżeli jednak zależy Ci na szybkiej sprzedaży i gotówce do ręki, powinieneś wybrać któryś z wrocławskich skupów aut. Możesz także wystawić auto na którejś z platform online, takiej jak OLX czy Allegro.

Ile płacą za złomowanie auta?

Na kwotę, jaką uzyskasz za złomowane auto, wpływa wiele czynników, ale generalnie zależy ona od rodzaju i wagi złomowanego pojazdu. Średnio za złomowanie samochodu osobowego otrzymasz ok. 50 gr/kg, samochodu dostawczego 70 gr/kg, a za auto ciężarowe i autobus 60 gr/kg. Przykładowo, za przeciętny samochód osobowy (1200-1600 kg) otrzymasz kwotę w granicach 600-800 zł. Jeżeli zależy Ci na dokładnej wycenie, najlepiej skontaktować się z lokalnym punktem złomowania.

Gdzie sprzedać samochód od ręki?

Najlepszym miejscem do szybkiej sprzedaży samochodu są skupy aut, które oferują natychmiastową wycenę i zapłatę. Gotówkę otrzymasz od razu po podpisaniu umowy, lub cała suma zostanie przelana na Twoje konto przelewem błyskawicznym.

Jak działa skup aut?

Skupy aut kupują pojazdy bezpośrednio od właścicieli, oferując natychmiastową płatność. Możesz sprzedać swój samochód bez potrzeby umieszczania ogłoszenia czy negocjacji ceny z potencjalnymi kupcami. Skupy zazwyczaj oferują bezpłatny dojazd do klienta i darmową wycenę. Zakupione auto także odbierają na własny koszt.

Czy opłaca się oddać auto do skupu?

Decyzja o sprzedaży samochodu do skupu zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli cenisz szybkość i wygodę, chcesz oszczędzić sobie kłopotów i otrzymać gotówkę do ręki, sprzedaż do skupu będzie najlepszą opcją.

Czy opłaca się sprzedać samochód do komisu?

Sprzedaż samochodu do komisu może być korzystna, jeżeli nie masz czasu na samodzielne zarządzanie procesem sprzedaży. Pamiętaj jednak o prowizji, jaką komisy pobierają, a także o tym, że gotówkę otrzymasz dopiero po sprzedaży, a ta może się znacznie odwlec w czasie. Jeżeli zależy Ci na szybkiej transakcji, np. pilnie potrzebujesz gotówki, raczej skorzystaj z usług skupu aut a nie auto komisu.

Gdzie najlepiej dać ogłoszenie o sprzedaży samochodu?

Ogłoszenia o sprzedaży samochodu można skutecznie umieścić na platformach internetowych. Przede wszystkim na OTO MOTO i OLX. Możesz też skorzystać z Allegro czy z jednego z wielu specjalistycznych portali z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Sensowną opcją jest też umieszczenie ogłoszenia w lokalnej prasie.

Jak sprzedać auto do skupu?

Aby sprzedać auto do skupu, najpierw musisz skontaktować się z lokalnym skupem i umówić się na wycenę. Po akceptacji oferty, możesz sprzedać samochód i otrzymać natychmiastową płatność.

Jak skutecznie sprzedać samochód?

Skuteczna sprzedaż samochodu wymaga dobrze przygotowanego ogłoszenia, realistycznej ceny, oraz profesjonalnej prezentacji samochodu. Warto także znać wartość swojego samochodu na rynku. Jeżeli masz taką możliwość, to staraj się sprzedać auto prywatnemu nabywcy. Uzyskasz wtedy najkorzystniejszą cenę.

Ile można dostać w skupie za auto?

Kwota, którą możesz otrzymać za samochód sprzedając go w skupie, jest zależna od wielu czynników. Należą do nich marka auta, model, rok produkcji, stan techniczny w jakim jest auto, oraz popyt na rynku. Wstępną wycenę uzyskasz w skupie już telefonicznie czy poprzez formularz kontaktowy, podając informacje o samochodzie i jego historii. Jednak to wycena jedynie dla orientacji, ostateczną cenę zakupu skup zaproponuje dopiero po szczegółowej wycenie.

Kiedy najlepiej sprzedają się samochody?

Najlepszym okresem do sprzedaży samochodów w Polsce jest okres od połowy kwietnia do końca czerwca. To właśnie wtedy, gdy ludzie zaczynają myśleć o wiosennych i letnich wakacjach oraz wyjazdach, zaczynają oni poszukiwać nowych samochodów. Wtedy też zazwyczaj oferowane są atrakcyjne promocje i bonusy, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest sprzedać samochody.

Ile wart jest mój samochód?

Wartość swojego samochodu możesz oszacować za pomocą internetowych kalkulatorów, porównując ceny podobnych modeli na rynku. Jeżeli zależy Ci jednak na dokładnej wycenie, powinieneś skorzystać z usług rzeczoznawcy.

Jak wycenić swój samochód?

Możesz wycenić swój samochód samodzielnie, porównując ceny podobnych modeli na rynku (na podstawie ogłoszeń motoryzacyjnych), lub korzystając z internetowych kalkulatorów. Oczywiście najdokładniejszą wycenę uzyskasz korzystając z usług rzeczoznawcy. Pamiętaj przy samodzielnej wycenie, aby uwzględnić takie czynniki jak marka i model, rocznik oraz stan techniczny auta.

Jak sprawdzić wartość auta Eurotax?

Aby sprawdzić wartość pojazdu w bazie Eurotax, można użyć usługi, która automatycznie porównuje dane techniczne twojego pojazdu z aktualnymi cenami pojazdów w bazie Eurotax. To narzędzie może znacznie ułatwić ci wycenę pojazdu, bez konieczności manualnego przeglądania wielu stron internetowych. Używając tego narzędzia, można błyskawicznie otrzymać dokładną wartość pojazdu na podstawie jego marki, modelu, rocznika i przebiegu. Niestety, usługa jest płatna. Wycena jednego auta to koszt ok. 9 zł.

Skąd urząd skarbowy bierze ceny samochodów?

Urząd Skarbowy korzysta z cenników rynkowych i baz danych takich jak Eurotax, aby ustalić wartość samochodu na potrzeby opodatkowania.
Zamów Taxi  787 902 005Kursy w mieście 3,00 zł / km całą dobę Kursy pozamiejskie 4,50 zł / km Długie...

Skup aut Wrocław krok po kroku – nasza procedura

  • Kontakt – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, poznasz naszą wstępną wycenę. Gdy będziesz zainteresowany naszą ofertą ustalimy dogodny dla ciebie termin oględzin;

  • Wycena – w ustalonym terminie nasi specjaliści dojadą na miejsce, przeprowadzą oględziny pojazdu i zaproponują cenę. Możesz ją przyjąć lub nie, odrzucenie oferty nie wiąże się z żadnymi kosztami;

  • Sporządzenie i podpisanie umowy – gdy cena jest „dogadana” finalizujemy transakcję. Wszelkie dokumenty nasi specjaliści przygotują na miejscu, wystarczy je tylko podpisać.

  • Wypłata należności – najprzyjemniejsza część transakcji, zwłaszcza, że otrzymujesz gotówkę natychmiast do ręki, lub gdy wolisz takie rozwiązanie, przelejemy Ci należną sumę na konto przelewem natychmiastowym;

  • Odbiór pojazdu – zakupione auto odbieramy własnym, bezpłatnym transportem;

  • Dodatkowe formalności – oczywiście załatwiamy także pozostałe formalności, jak wyrejestrowanie złomowanego samochodu, rejestracja na nowego właściciela, nowe OC itp.