WICAR RADIO TAXI Wrocław - tanie taksówki

Od lat jesteśmy zaufanym i solidnym partnerem dla firm, instytucji państwowych oraz Klientów indywidualnych, o czym świadczą liczne referencje i współpraca z międzynarodowymi korporacjami.

 

Postawiliśmy sobie za cel oferowanie tanich usług taksówkowych na wysokim poziomie w atrakcyjnej cenie. Dbamy o zabezpieczenie interesów zarówno klientów jak i kierowców. Korzystanie z naszych taksówek gwarantuje Państwu szybki, komfortowy i bezpieczny dojazd do celu na terenie Wrocławia i okolic. Liczymy, że dzięki naszej konkurencyjnej ofercie taxi oraz jakości naszych usług zyskamy Państwa zaufanie, zmienimy na lepsze komunikacyjny pejzaż Wrocławia, a taksówka stanie się ulubionym środkiem transportu we Wrocławiu

 

Tanie taxi we Wrocławiu - jedna stawka przez całą dobę - tylko 2,40 zł/km.

Bez żadnych ukrytych opłat.

 

 

 

Praca

praca wicar

 

Wrocław

Wszystkich zainteresowanych pracą w Wicar Taxi zapraszamy do przesłania aplikacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska:
- Dyspozytora Taxi
- Kierowcy Taxi

Przypominamy, że współpracę w charakterze kierowcy mogą podjąć wyłącznie osoby posiadające wszelkie uprawnienia, w tym zdany egzamin z topografii miasta.
Współpraca jest możliwa również na swoim samochodzie, o ile spełni kryteria jakościowe obowiązujące w korporacji. Wszelkie zgłoszenia rozpatrywane są indywidualnie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Legnica

Wszystkich zainteresowanych pracą w Wicar Taxi Legnica zapraszamy do przesłania aplikacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując "Praca w Legnicy" i nazwę stanowiska, na które aplikujemy. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

- Dyspozytora Taxi
- Kierowcy Taxi
 
Minimalne kryteria na stanowisko kierowcy w Legnicy, to:
- prawo jazdy od minimum 3 lat
- znajomość topografii miasta

WICAR TAXI - Radio Taxi Wrocław

Jesteśmy na rynku stosunkowo krótko, bo od 2010 roku. Pierwsze auta poczatkowo wyjechały pod szyldem przewozu osób. Obecnie nasze samochody są jeszcze bardziej widoczne, mają bowiem numer boczny i "koguta" na dachu.

Nie mozna nas przeoczyć. Każdego dnia wzrasta zainteresowanie WICAR TAXI Wrocław!

Podstawą firmy zawsze są ludzie. Ze starannością dobieramy współpracujących z nami kierowców. Chcemy, żeby podzielali naszą pasję, pomagali nam osiągać cele i razem budować zaufanie Klientów.

Jako jedna z niewielu firm taksówkowych we Wrocławiu informujemy klientów wiadomością SMS o przybyciu taksówki, co służy wygodzie Klienta i ma duży wpływ na bardziej efektywne wykorzystanie czasu pracy taksówek.

 

Oferta

Oferujemy:

  • samochody osobowe na 4 pasażerów i bagaż podręczny,
  • samochody osobowe Kombi na 4 pasażerów i większy bagaż,
  • samochody osobowe VAN na 5-8 osób i bagaż.

Zajmujemy się również obsługą (transportem) imprez okolicznościowych takich jak targi, sympozja naukowe, jubileusze, przywożenie i rozwożenie gości weselnych oraz wynajem samochodów do ślubu.

Organizujemy przejazdy grupowe w kraju i za granicą.

 

 

Oferta dla hoteli

Zapraszamy do współpracy hotele. Oferujemy kompleksową obsługę zarówno gości, jak również pracowników hoteli. Nasze taxi gwarantuj szybki i komfortowy dojazd do celu we Wrocławiu.

Oferujemy przejazdy bezgotówkowe oraz zbiorcze faktury VAT.

Taksówki WICAR TAXI to gwarancja solidności i punktualność!

 

  

Oferta dla firm

Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem na skuteczną reklamę dla Twojej firmy. Nasza flota taksówek jest do Waszej dyspozycji!

Oferujemy Wam reklamę wewnątrz i na zewnątrz naszych taksówek. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt.